Privaatsuse reeglid

1. Mida me teie andmetega teeme?

Kui te meie poest midagi soetate, kogume ostu- ja müügiprotsessi ühe osana teie isiklikke andmeid, mida te meile andnud olete. Nt:

Milliseid isikuandmeid töödeldakse:

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed(ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

Organic Care OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Organic Care OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse?

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendiandmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenusteosutamise seonduvaidküsimusi(klienditugi).Veebipoekasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoekui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.Õiguslik alus. Isikuandmete töötlemine toimub kliendigasõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamineja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendipoolt valitud transporditeenusepakkujale.Kui tegemist on kulleriga kohaletoimetatava kaubaga, siis edastatakselisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.Kui veebipoeraamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamis toimingute tegemiseks.Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoefunktsionaalsuse või andmemajutuse taga

2. Nõusolek

Kuidas te minu nõusoleku saate?
Kui jagate meiega ostutehingu sooritamiseks, oma krediitkaardi kinnitamiseks, tellimuse esitamiseks, kauba tarnimiseks või ostu tagastamiseks isiklikke andmeid, järeldame, et olete meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega vaid nendel spetsiifilistel eesmärkidel nõus.
Kui me soovime luba teie andmete kasutamiseks muudel põhjustel, nagu näiteks turunduseks, me kas küsime teilt sellise nõusoleku väljendamist otse või pakume teile võimalust sellest keelduda.

Kuidas ma nõusoleku andmisest taganen?

Kui te pärast nõusoleku andmist oma meelt muudate, võite te oma nõusolekust teiega hiljem ühendust võtta ning teie andmete edasisest kogumisest, kasutamisest või avalikustamisest hiljem igal ajal taganeda, kirjutades sellest meile aadressil: info@georganics.ee

3. Andmete avalikustamine

Võime avalikustada teie isiklikke andmeid juhul, kui seda nõuab meilt seadus või kui te rikute meie Teenuse tingimusi.

 

4. Kolmandate osapoolte pakutavad teenused

Üldiselt koguvad, kasutavad ja avalikustavad meie kolmandatest osapooltest koostööpartnerid andmeid ainult sel määral, mil see on vajalik meile oma teenuste pakkumiseks.
Samas on kolmandatest osapooltest teenusepakkujatel, nagu näiteks makselahenduste ja teiste maksetega seotud tehingute pakkujatel oma privaatsuseeskirjad selle info osas, mida me neile teie tehingute sooritamise võimaldamiseks kasutada anname.
Nende teenusepakkujate osas soovitame lugeda nende privaatsuseeskirju, et saada täpsemalt teada, kuidas nad teie isiklikke andmeid kasutavad.
Eelkõige pidage silmas, et konkreetse teenuse pakkujad võivad asuda või omada üksusi teistsuguse seadusandlusega piirkondades kui teie või meie. Seega kui nõustute teenustega, mis hõlmavad kolmandast osapoolest teenusepakkujaid, võib teie andmeid käidelda vastavalt teenusepakkuja või selle allüksuste asukohariigi seadustele.
Näiteks kui te asute Kanadas ja teie tehingut töötlev makselahenduste pakkuja asub USAs, võib teie tehingu teostamiseks vajalikke isiklikke andmeid kasutada vastavalt USA seadustele, sh patrioodiseadus (ingl The Patriot Act).
Kui te meie veebikaupluse lehelt lahkute või kui teid suunatakse ümber kolmanda osapoole veebilehtedele või rakendustesse, ei kehti enam käesolevad Privaatsusreeglid ega meie veebilehe Teenuse tingimused.

Lingid
Vajutades meie veebipoes olevatele linkidele, võidakse teid suunata meie veebilehelt mujale. Me ei vastuta teiste veebilehtede privaatsusreeglite eest ning soovitame teil nende privaatsuseeskirjadega tutvuda.

Google Analytics
Meie veebipood võib kasutada Google Analyticsi abi, et saada teada, kes meie veebilehte külastavad ja milliseid lehekülgi sellel täpsemalt vaadatakse.

5. Turvalisus

Teie isiklike andmete kaitsmiseks oleme võtnud kasutusele põhjendatud ettevaatusabinõud ja järgime oma tegevusvaldkonnas kehtivaid parimaid tavasid, tagamaks, et teie andmed ei läheks kaotsi, et neid ei kasutataks valedel eesmärkidel, et neile ei pääsetaks ligi ning et neid ei saaks avalikustada, muuta ega hävitada.
Kui annate meile oma krediitkaardi andmed, siis vastav info krüptitakse, kasutades selleks turvalist SSL tehnoloogiat (ingl Socket Layer Technology) ja säilitatakse AES-256 krüptimise teel. Olgugi, et ükski Interneti teel andmete edastamise või elektroonilise säilitamise meetod ei ole 100% turvaline, järgime me kõiki PCI-DSS nõudeid ja rakendame täiendavaid antud tegevusvaldkonnas üldtunnustatud standardeid.

 

6. Privaatsusreeglite muudatused

Jätame endale õiguse muuta käesolevaid privaatsusreegleid mis tahes ajal, mistõttu palume see aeg-ajalt taas läbi vaadata. Muudatused ja selgitused jõustuvad kohe pärast nende veebilehele üles panekut. Juhul, kui teeme käesolevatesse reeglitesse olulisi muudatusi, anname teile uuendustest märku, et oleksite teadlikud sellest, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ning kas ja kui, siis millistel tingimustel me seda avalikustame.
Kui meie veebipood ühendatakse või võetakse mõne teise ettevõtte poolt üle, edastatakse teie andmed uutele omanikele, et me saaksime ka edaspidi teile tooteid müüa.

Küsimused ja kontakt

Kui soovite ligipääsu mis tahes isiklikele andmetele, mis meil teie kohta on, nende parandamist, muutmist või kustutamist, samuti kaebust esitada või kui soovite lihtsalt rohkem teavet, võtke palun ühendust meie Privaatsusteenistusega aadressil info@georganics.ee

 

7. Garantii ja tagastamine

Kõikidele toodetele kehtib pretensiooni esitamise aeg VÕS § 218 järgi. Tagastamise tunnistusena kehtib arve/ostuarve. Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Pretensiooni esitamise õigus ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote rikkumisest. Samuti ei vastuta me külmal ilmal Omniva pakiautomaati tellitud toodete eest.
Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.
Kauba saatekulud tagastame samuti. Kauba tagastamiseks saatmiskulud tasub klient. Kui tagastamisele kuuluv kaup on avatud või mõnel muul viisil kahjustatud, ei kuulu kaup tagastamisele ja loetakse kasutatuks.