MEIE LUBADUS

Alates tarnitavatest koostisainetest ja võimalikult vähe jäätmeid tekitavatest pakenditest kuni kogu tootmisprotsessi läbipaistvuseni, on meie lihtsad, kuid tugevad väärtused kvaliteedile pühendumine ning võimalikult väike keskkonnamõju.

 

PÄRISELT LOODUSLIK

 

Oleme kulutanud palju aega puhastest ja looduslikest allikatest pärit koostisainete leidmiseks ning usume, et loodus pakub meile kõike vajalikku. See tähendab, et me ei ole nõus oma toodetes sünteetiliste kemikaalide ega säilitusainete kasutamisega ning kasutame selle asemel looduslikke aineid ja koostisosi, mis pakatavad tõelistest maitsetest ja omadustest.

Suuhoolduses ja kosmeetikatööstuses tekitavad sõnad ‘looduslik’, ‘sünteetiline’ ja ‘kemikaalid’ jätkuvalt segadust, olgugi et kõik on kemikaalidest ja mitte inimese tehtud.

Meie käsitsi valmistatud tooted on loodud hoidma ja toetama suu tervist kõige loomulikumal moel. Oleme kasutatavate koostisainete kvaliteedi osas lausa piinlikult täpsed, kuna meile lähevad korda kõik probleemid, mis on tavaliselt kasutatavate sünteetiliste koostisosadega seotud.

 

SÄÄSTLIK

 

Hoolika strateegilise planeerimise tulemusena oleme loonud esimese hambapasta purgi, millega ei kaasne jäätmeid. Enamik meie koostisaineid on valitud välja tingimusega, et neid saaks kasutada meie erinevates toodetes. Lisaks pühendame me alati palju aega sellele, et tellida täpselt need kogused, mida meil oma toodete loomiseks vaja läheb, nii et miski ei lähe raisku.

Kõik meie pakendid on plastikuvabad. Kasutame alumiiniumkaantega klaaspurke, mis on mõlemad laialdaselt taaskasutatavad. Kõik meie pappkonteinerid ja toodete pakendid on tõendatult biolagunevad, nii et neid saab kompostida. Samuti on biolagunevad meie bambusest hambaharjad ja spaatlid, mida soetame FSC (Forest Stewardship Council, eesti k Metsahoolekogu) sertifikaadiga allikatest.

Jäätmevabadus on meie jaoks tähtis, mistõttu oleme kasutanud kompostitavaid tooteid ja tooteid alati, kui võimalik. See hõlmab nii meie pappkonteinereid ja toodete pakendeid kui ka bambusest hambaharjade käepidemeid ja bambusspaatleid.

Kogu kasutatav pakendimaterjal on kas 100% taaskasutatav või biolagunev. Meie alumiiniumkaaned on pärit UK Metallpakendi tootjate ühendusest (ingl Metal Packaging Manufacturer Association), mida toetab CanFacts (UK purkide valmistamise ühendus). Neid võib koos meie klaaspurkidega laialdaselt taaskasutada või kui need põhjalikult ära loputada, võib need ka alles hoida ja ise erineval moel uuesti kasutada, kas või näiteks mugava väikese joogiklaasina või toiduainete hoiustamiseks.

 

PUHTA SÜDAMETUNNISTUSEGA

 

Kõik meie tooted on hoole ja ettevaatlikkusega meie UK üksuses käsitsi valmistatud. See tähendab, et me saame hoida eetiliste ja keskkonna-alaste standardite järgimisel kogu tootmisprotsessi jooksul vahetult silma peal ning teame täpselt, milliseid koostisaineid meie toodetes kasutatakse. Samuti teeme tihedat koostööd oma tarnijatega, kindlustamaks meie põhiväärtuste järgimise kogu tootmise vältel.

Oleme uhked läbipaistvuse üle valikutes, mida oleme oma tooteid välja töötades teinud. Meie unikaalsed Georganicsi segud on valmistatud puhastest ja looduslikest koostisainetest, mis on liigitatud 100% toiduainete hulka kuuluvaks. Täpsemalt võite meie kasutatavate koostisainete ja nende allikate kohta lugeda lehelt Koostisained, mida kasutame. Oleme otsustanud jätta välja mitmed koostisained, mida kasutatakse paljudes laiatarbe suuhooldustoodetes.

Oleme rajanud tihedad suhted kõikide oma tarnijatega ja eelistame võimalusel alati kohalikke tarnijad. Valime oma tarnijateks välja need, kes kasutavad ja toodavad vaid parima kvaliteediga tooteid ning koostisaineid, mis oleksid kooskõlas meie pühendumisega oma väärtustele ja klientidele. Otsime alati viise, kuidas koos oma tooteid veelgi edasi arendada.

Oleme liitunud PETAga kui ettevõte, kes usub, et oma eesmärgid on võimalik saavutada ilma tooteid loomade peal testimata ja pakume laiatarbe suuhooldustoodetele vägavallavaba alternatiivi.

Me ei katseta oma koostisaineid ega lõpptooteid loomade peal, ei telli testide loomade peal läbi viimist ka kelleltki teiselt ning oleme seadnud endale lubaduse ka tulevikus seda mitte teha.

Kõik meie hambapastad, hambapulbrid ja suuveed on 100% taimsed ja ei sisalda ühtegi loomset koostisosa ega loomse päritoluga toodet. Oleme selle asemel valinud taimsed koostisained. Meie ainus mittetaimne toode on looduslikust siidist hambaniit, mis on valmistatud Ahimsa (rahu) siidist.