KOOSTISAINED, MIDA KASUTAME

Meie põhimõte on üsna lihtne – kasutades oma suuhooldustoodetes vaid looduslikke koostisaineid, väldime me kõiki sünteetilisi kemikaale, mis võivad nii tervisele kui keskkonnale kahjulikud olla.

Me ei pea muretsema ühegi trendihulluse pärast, nagu näiteks selle pärast, millise mürgise koostisaine vastu maailmas järgmisena ühiselt võitlema asutakse. Meie toodete puhul pole oluline mitte see, mida nad ei sisalda, vaid see, mida nad sisaldavad – puhtamaid ja parimaid koostisaineid, mida loodusel pakkuda on.

Oleme sünteetilise fluoriidi, glütseriini ja naatriumlaurüülsulfaadi (SLS) asemel valinud mineraaliderikkad koostisained nagu kaltsium, kaalium ja looduslik savi. Samuti kasutame me õlisid, näiteks kookosõli, mis toimib loodusliku säilitusainena.

 

 

KOOSTISAINED, MIDA KASUTAME

 

 

Üks omadus, mis meist teistest eristab, on hangitavate koostisainete kvaliteet ja meie pühendumine läbipaistvusele kogu tootmisprotsessi jooksul. See tähendab, et me ei kasuta oma toodetes sünteetilisi kemikaale ega säilitusaineid, vaid oleme selle asemel valinud looduslikud koostisained, mis pakatavad ehedatest maitsetest ja omadustest.

 

 

KOOSTISAINED, MIDA VÄLDIME

 

 

Oleme tüürinud end sünteetiliste koostisainete kursilt eemale, kuna usume, et need ei ole vajalikud ja oleme saanud tõestust nende kahjuliku mõju kohta nii meile endale kui kogu ökosüsteemile. Lugege täpsemalt koostisainete kohta, mille kasutamist me sihilikult väldime ja selle kohta, miks peaksite neist teadlikud olema.

 

 

TAIMNE JA VÄGIVALLAVABA

 

 

Lisaks oleme liitunud PETAga kui ettevõte, kes usub, et oma eesmärgid on võimalik saavutada ilma tooteid loomade peal testimata ja pakume laiatarbe suuhooldustoodetele vägavallavaba alternatiivi.

 

 

LOODUSLIK VÕI SÜNTEETILINE

 

 

Suuhoolduses ja kosmeetikatööstuses tekitavad sõnad looduslik, sünteetiline ja keemiline jätkuvalt segadust. Alates puhtaimast joogiveest kuni sõidukite tekitatava saaste ja igapäevaselt kasutatava hambapastani – need kõik koosnevad kemikaalidest.