MEIE EESMÄRK

Tavapärastes suuhooldustoodetes sisalduvate sünteetiliste kemikaalide nagu fluoriidi, SLSi (naatriumlauretsulfaat) ja titaandioksiidi allaneelamine võib olla meie tervisele kahjulik. Need koostisained ei kuulu toiduainete hulka ega ole allaneelamiseks ohutud ja olgugi, et meie suu absorbeerib palju endasse, jõuavad need sünteetilised kemikaalid pideval kasutamisel vältimatult ka meie kehasse. Miks siis on ainult looduslikke koostisaineid sisaldavaid tooteid nii vähe?

 

VALMISTAME PÄRISELT LOODUSLIKKE SUUHOOLDUSTOOTEID

 

 

Oleme muutnud oma missiooniks luua tõhusaid ja looduslikke suuhooldustooteid, mis on mürkidevabad ja ohutud kogu perele. Me oleme päriselt looduslikud, valides orgaanilised ja terved koostisosad, et rikastada senist tootevalikut fluoriidi ja SLSi-vabade hambapastade, suuvee, hambaniitide ja teiste toodetega. Lugege täpsemalt koostisainete kohta, mida kasutame ja koostisainete kohta, mida väldime.

 

 

SOOVIME TÖÖTADA LOODUSEGA KOOS, MITTE SELLELE VASTU

 

 

Meie armastus selle vastu, mida loodus pakub, on üks põhjus, miks rajame teed väikese mõjuga elu suunas – see on põhiväärtus, mida oleme rakendanud kõikides oma tegemistes. Lõppude lõpuks ei ole meil ju Planeeti B.

Alates koostisainetest, mida pakendamisel ja turunduses kasutame, oleme hoolikalt välja valinud vaid need materjalid, mis on väikseima kahjuliku mõjuga. See hõlmab biolagunevate ja kompostitavate materjalide nagu säästlikult toodetud puidu, kompostitava jõupaberipakendi, taaskasutatavate klaaspurkide ja alumiiniumkaante kasutamist. Kõik meie tooted on sertifitseeritud vägivallavabadena ja enamik neist on täiesti taimsed.

 

KESKKONNATEADLIKKUSE JA VÄIKESE MÕJUGA ELU TEERAJAJAD

 

 

Meie tooted on loodud täiuslikult sobima keskkonnateadlike inimeste eluviisiga, kellele läheb korda, millega nad oma keha kohtlevad ja ka nende mõju keskkonnale. Lubame teile, et oleme ja jääme alati olema päriselt looduslikud, keskkonnasäästlikud ja puhta südametunnistusega.