GEORGANICS`i lugu

KES ME OLEME?

 

Georganics suuhügieeenitoodete sari sai alguse 2014. aastal Inglismaal, kui selle looja Alessandro hakkas otsima sünteetika- ja kemikaalivaba, kuid efektiivset alternatiivi suuhügieeni eest hoolitsemiseks. Kogu Georganics’i tootesarjas kasutatud toorained mitte ainult ei paku parimat kaitset eeskujulikuks suuhügieeniks, vaid on toodetud jätkusuutlikult ning zero waste põhimõtetel, et minimeerida keskkonnamõju ja suhtuda lugupidavalt meie planeedi ressurssidesse.

 

Georganics lubadus oma tarbijatele:

 

Looduslik
Kahjuks ei ole mitte kõik tänapäeval „loodusliku“ nime all müüdavad tooted päriselt looduslikud. Paljud suuhooldustooted, mis seda silti kannavad, sisaldavad endiselt sünteetilisi lisaaineid nagu näiteks SLS (Sodium Lauryl Sulfate) või triklosaan. Georganics’i toodetes ei sisaldu mitte ühtegi sünteetilist koostisainet. Kõik neis kasutatud toorained on 100% looduslikud ja puhtad.

Minimaalne keskkonnamõju
Kõik Georganics’i tooted on pakendatud ökonoomselt paraja suurusega pakenditesse ning pakendid omakorda toodetud taaskasutatavatest või ümbertöödeldavatest materjalidest. See teeb Georganicsi toodetest samaaegselt hea valiku nii Sinu hammaste, kui kogu planeedi hüvanguks.

Vägivallavaba
Georganicsi tooteid ei ole testitud loomadel ning nende tootmisel on arvesse võetud kõiki eetilise tootmise ja turustamise norme. Enamus Georganicsi tooteid on sobivad veganitele.

 

Rohem infot: Georganics LTD